Emlékeink józsefvárosi gyárakról, üzemekről - Fórum
Csütörtök, 2016/12/08, 17:00:29 | Üdvözöllek Vendég | Regisztráció | Belépés

Emlékeink józsefvárosi gyárakról, üzemekről - Fórum

[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Oldal 1 / 11
Fórum » Test category » Józsefváros múltbeli emlékei » Emlékeink józsefvárosi gyárakról, üzemekről (Megszűnt józsefvárosi üzemekkel kapcsolatos történetek)
Emlékeink józsefvárosi gyárakról, üzemekről
weblaposDátum: Péntek, 2012/03/02, 10:28:00 | Üzenet # 1
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 4
Állapot: Offline
Ide várnék minden olyan történetet, amely a Józsefvárosban lévő gyárakkal és üzemekkel kapcsolatos. Ha valaki dolgozott olyan helyeken, amik már nincsenek meg és vannak személyes élményei, azt kérném, hogy ossza meg velünk!

EditDátum: Hétfő, 2013/10/07, 10:41:04 | Üzenet # 2
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Üdvözlök minden kedves fórumozót! A bontásra ítélve rovatban olvastam és láttam a Kőris utcai pékség sorsát. Sajnos, nem csak a pékség tűnt el, hanem Tóni bácsi kiskocsmája is vele együtt. A Kőris utca és a Kálvária utca sarkán működött egy közért. Évek óta már az sem üzemel. Ezekről az épületekről sajnos nem maradt fénykép. Csak az emlékeimben tudom felidézni a régi hangulatot. Edit

weblaposDátum: Hétfő, 2013/10/07, 10:47:23 | Üzenet # 3
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 4
Köszönöm az infót! Én nem láttam, már, csak bezárva. Az viszont érdekelne, hogy a Bókay, talán 41-ben milyen üzem lehetett?
JvAnno

EditDátum: Hétfő, 2013/10/07, 12:32:48 | Üzenet # 4
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Hello!   Sajnos nem tudom, hogy milyen üzem volt ott. Én főleg a Kálvária
utcát, és az utca egyik végén az autósiskolát, valamint egy mozit-aminek
nem jut eszembe a neve, a Dugonics utcai általános iskolát, a Kulich
Gyula játszóteret, a Csobánc utcai óvodát, a Kun Béla teret, az Alfa
mozit, a Cipőgyárat, a Mező Imre úti buszgarázst...ismerem. A kerületben születtem, és 1976-ig ott is laktam.

Fórum » Test category » Józsefváros múltbeli emlékei » Emlékeink józsefvárosi gyárakról, üzemekről (Megszűnt józsefvárosi üzemekkel kapcsolatos történetek)
Oldal 1 / 11
Keresés: